Paramos 24/7

Paslauga kasdien .

Išpardavimas
  • thumb 0

RY3201 didelio tikslumo PON optinės galios matuoklis universalus sąnario LCD ekranas

€82.00

€88.17

Prieinamumas :Yra sandėlyje

Žymos

Žymos: display port vga kabelis, ekranas įranga, ekrano apsaugos, Pigūs ekranas uosto į vga kabelis, Aukštos Kokybės ekranas įranga, Kinija ekrano apsaugos Tiekėjų.

 
 

PON RY3201 nešiojamą optinės galios matuoklis yra testavimo priemonė ir mokslinių Tyrimų Kompanija specialiai FTTx/PON pasyviojo optinio tinklo bandymą pradėti , naudojant spalvotas TFT LCD, HD, sinchroniniai matavimo eksperimento balso , duomenų ir vaizdo signalai ir ekrane BPON/EPON/GPON architektūra . Taip pat galite nustatyti, kad galios riba , už kiekvieno bangos ilgio teikia , įspėjimas, arba neišlaiko valstybės simbolis . PON tinklo projektavimas , statyba ir priežiūra idealus .

Produkto savybės

- filtras matavimo funkcija, vienu metu išbandyti PON sistema 1490nm, 1550nm, elektra 1310nm trys bangos vertę, atitinkančią

- naudoti-patikrinti sprogo režimu, 1310nm uplink bangos ilgis

Du kartus uosto per konstrukcijos , bandymo metu gali užtikrinti visišką komunikacijos OLT į ONT

- iki , - perspėjimas, ar ne per instrukcijas, vaizdžiai yra optinis valstybės 3 nurodant lempos

- lengva naudotis, tiesiog prijunkite prie optinio pluošto galima perskaityti rezultatai

Spalvotas TFT LCD ekranas - Hd

- duomenų perdavimo per USB, patogu ir greita

- 1000 įrašai gali būti saugomi prietaiso arba kompiuterio programinę įrangą , peržiūrėti , trinti

- per užkulisių programinės įrangos nustatyta ribą, duomenų įkėlimo bangos ilgio kalibravimo

- automatinio išjungimo funkcija, galite nustatyti laiką , riba parametrus

- turi funkciją įprastinės optinės galios matuoklis

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 22cm x 13cm x 10cm (8.66in x 5.12in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 0.9kg (1.98lb.)

  • Modelio Numeris: Trys tūkstančiai du šimtai vienas

this is one of the best test sets for gpon. a + seller.

Www Gggunit456 (2017-12-15)

Parašykite savo atsiliepimą!

1 2 3 4 5
Kokybė
Kaina