Paramos 24/7

Paslauga kasdien .

Išpardavimas
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

Nemokamas Pristatymas HTB-1100 Optinių Laikmenų Keitiklis 10/100Mbps RJ45 Multi-Mode Duplex Fiber SC uosto Converter 2KM

€11.53

Prieinamumas :Yra sandėlyje

Žymos

Žymos: keystone rj45, rj45 modulis, rj45 modulinis, Pigūs keystone rj45, Aukštos Kokybės rj45 modulis, Kinija rj45 modulinis Tiekėjų.

 
 

Nemokamas Pristatymas HTB-1100 Optinių Laikmenų Keitiklis 10/100Mbps RJ45 Multi Režimas, vienalaikio Dvipusio ryšio Pluošto SC uosto Converter 2KM

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

W armly sveiki atvykę į tai Lašas Laivybos ir Didmeninės

Produkto parametrai: Konvertuoja 100Base-FX optinio pluošto žiniasklaidos 10/100Base-TX vytos poros žiniasklaida. Laikomasi 10/100Base-TX ir 100Base-FX. Laikomasi IEEE 802.3 u Ethernet standartas, vienalaikio Dvipusio ryšio režimas: pilna, ar pusiau vienalaikio dvipusio ryšio režimas. Skaidulų tipas: 850nm multi-mode dual pluošto (RX/TX) Duomenų perdavimo greitis: 10/100 mbps Tipiškas atstumas: 2KM Jungtys: RJ45-UTP ir dual pluošto SC Įvestis:AC100-240V 5V/0.2-50/60HZ Išvestis: DC5V 6 LED ekranas Maitinimo, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 100, TX 100 Matmenys: 95x71x26mm (ilgis x plotis x aukštis) Aplinkos Temperatūra: 0 ~ 70 laipsniu Drėgmė: 5% ~ 90% LED Aprašymas: LED Spalva Funkcija FX 100 Žalia Šviečia, kai 100Base-FX operacija FX Link/ACT Žalia Šviečia, kai pluošto kabelio prijungimas nuotolinis prietaisas yra geras. Bliks, kai bet FX eismo, yra Elektra Žalia Šviečia, kai +5V Energijos yra FDX/Pulkininkas Žalia Šviečia, kai visiškas dupleksinis režimas yra įjungtas. Mirksi, kai susidūrimas yra, TX 100 Žalia Šviečia, kai 100Base-TX kabelis operacija TX Link/ACT Žalia Šviečia, kai TP kabeliu su nuotolinis prietaisas yra geras. Mirksi, kai bet koks eismas yra

Numatytasis Plug ES Plug Paketą įeina: 1. Ethernet Media Converter*1pcs 2. Maitinimo Adapteris ( pls pasakykite mums savo maitinimo adapterį , arba mes atsiųsime numatytasis adapteris )

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)

  • Prekės Pavadinimas: TRENSBATTER
  • spalva: juoda
  • Pluošto jungtis: SC
  • Pluošto: Dvipusis
  • Perdavimo Atstumas: 2KM
  • Režimas: Multimode
  • Modelio Numeris: HTB-1100
  • Galia: Išorinis maitinimo

Parašykite savo atsiliepimą!

1 2 3 4 5
Kokybė
Kaina