Paramos 24/7

Paslauga kasdien .

Išpardavimas
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 1X8 PLC Splitter 900um Plieno Vamzdis 1*8 Mini Optinė Fibra Splitter Be Jungtis 8 Uostų PLC Splitter

€86.43

Prieinamumas :Yra sandėlyje

Žymos

Žymos: vamzdis lab, splitter 1x2, vamzdis kostiumas, Pigūs vamzdis lab, Aukštos Kokybės splitter 1x2, Kinija vamzdelį, kostiumas Tiekėjų.

 
 

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 1X8 PLC Splitter 900um Plieno Vamzdis 1*8 Mini Optinė Fibra Splitter Be Jungtis 8 Uostų PLC Splitter

Savybės

*Puikus Mechaninė,Mažas Dydis

*Didelis Patikimumas

*Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių

*Didelis kanalų skaičius

*Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas

Programos

*FTTx Misijose(GPON/BPON/EPON)

*Kabelinės televizijos (kabelinės televizijos)

*Vietiniai tinklai (LAN)

*Bandymo įranga

*Pasyvus optinių tinklų(PON)

Specifikacijos

1 1xN (jungtis)

(Kanalų skaičių)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Veiklos Wavelenth)

1260 į 1650

P Insertion Loss Lygis

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Lygio (Insertion Loss

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Vienodumo)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

daugiau kaip 55

(Kryptingumas)

daugiau kaip 55

(Tipo pluoštas)

ITU G657A

(Darbinės temperatūros)

Nuo -40 iki 85

(Galiuku ilgis)

1m

Užsisakyti Informacijos

Programuojamieji loginiai valdikliai (plv

Prievado Tipas

Kabelio Tipas

Pluošto Ilgis

Jungties Tipas

Pakuotės Stilius

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Kiti Patikslinti

0,25 mm Plikas pluošto

Juostelės Pluošto

Ventiliatorius-iš 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kabelio

3.0 mm Kabelio

1 metras

1.5 metro

nurodyti

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Kiti Patikslinti

Nerūdijančio plieno įvorė

Plastikiniai Modulis

19 1U Rack Mount

Kiti Patikslinti

  • Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Pakuotės Dydis: 29cm x 14cm x 4cm (11.42in x 5.51in x 1.57in)

  • Skaidulų Tipas: G657a1
  • Pluošto Ilgis: 1m
  • Pluošto Striukė : PVC
  • Modelio Numeris: 1X8
  • Jungtis: No
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Pluošto Skersmuo: 0,9 mm

Parašykite savo atsiliepimą!

1 2 3 4 5
Kokybė
Kaina